DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
24. maijā, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Piešķir finansējumu policistiem par darbu Covid-19 laikā

24.maijā Ministru kabinets nolēma piešķirt finansējumu 814 033 eiro apmērā Iekšlietu ministrijai no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem, lai nodrošinātu Valsts policijas amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm samaksu par virsstundu darbu ārkārtas uzdevumu veikšanai Covid-19 izplatības ierobežošanai laika periodā no 2022. gada 1. janvāra līdz 2022. gada 28. februārim, tas ir līdz ārkārtējās situācijas beigām, kas bija izsludināta Latvijā, lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību.

Valsts policijas amatpersonas šajā laikā nodrošināja sabiedrisko kārtību un noteikto ierobežojumu kontroli, reaģēja uz izsaukumiem par karantīnas vai pašizolācijas pārkāpumiem, veica atbalsta pasākumus veselības aizsardzības iestādēm,  kā arī citus nepieciešamos pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Piešķirts arī finansējums 67 810 eiro apmērā, lai Valsts policijai kompensētu papildu izdevumus saistībā ar vidējās izpeļņas pieaugumu, kas rodas, nosakot samaksu par virsstundu darbu, veicot pasākumus saistībā ar Covid-19 uzliesmojumu un tā seku novēršanu.

Kopā Iekšlietu ministrijai piešķirti 881 843 eiro.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

 

 

 

 

Ārkārtējā situācija, kas tika izsludināta, lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi, ir noslēgusies. No 1. marta iedzīvotājiem saistoši epidemioloģiskās drošības pasākumi un ierobežojumi ir apkopoti Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteiktie ierobežojumi un pienākumi. 

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, arī neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU