DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
24. februārī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība
2
2

Zinātnes doktora grādu iegūst Gundega Tomele

Publicēts pirms 2 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

G.Tomele

Publicitātes foto

Ceturtdien, 24. februārī, Liepājas Universitātes Izglītības zinātņu nozares promocijas padomes tiešsaistes sēdē promocijas darbu par tēmu “Bērna valodas attīstības veicināšana un valodas traucējumu korekcija Montesori pedagoģijas aspektā” aizstāvēja un zinātnes doktora grādu (Ph.D.) izglītības zinātņu nozarē ieguva Liepājas Universitātes lektore Gundega Tomele.

Darba zinātniskā vadītāja profesore Dace Markus atzinīgi novērtē zinātniskā grāda pretendentes veikumu: “Gundegas Tomeles promocijas darbs ir tuvs manam prātam un sirdij. Strādājot ar logopēdijas studentiem, es redzu, kā saskaras pedagoģija, logopēdija un medicīna. Gundegas Tomeles programmas direktores darbs logopēdijā un promocijas darbs pedagoģijā ir lieliskā sinerģijā, bet aizrautība ar Montesori pedagoģiju ir viņas pievienotā vērtība. Šobrīd Latvijā nav labāka profesionāļa, kas labāk pārzinātu Montesori pedagoģiju kā Gundega. Vislielākā cieņa par izdarīto darbu!”

Savukārt zinātņu doktore Gundega Tomele atzīst: “Šī bija unikāla iespēja pētīt to, kas man ir svarīgs ne tikai profesionāli, bet arī personīgi. Promocijas darba tapšanas laiks bija ilgs, pilns ar pārdomām par tēmas izvēli, un tagad esmu gandarīta par rezultātu. Manu paldies darba vadītājām profesorēm Anitai Līdakai un Dacei Markui, kā arī recenzentiem nevar izteikt vārdos!”

Labs saturs
2
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI