DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
08. februārī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Šajā nedēļas nogalē Strenčos un Valmierā norisināsies izbraukuma vakcinācija

Šonedēļ Valmieras novadā iedzīvotājiem būs iespēja saņemt vakcīnu pret Covid-19 divās izbraukuma vakcinācijās – 11. februārī Strenčos un 13. februārī Valmierā.

Piektdien, 11. februārī, no plkst. 14.00 līdz 18.00 Strenču Kultūras centrā bez iepriekšējas pieteikšanās būs iespēja veikt primāro vakcināciju vai saņemt balstvakcīnu.

Svētdien, 13. februārī, no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00 Valmieras Kultūras centrā būs atvērts vakcinācijas centrs, un arī šeit iedzīvotāji varēs veikt primāro vakcināciju vai saņemt balstvakcīnu. Vakcinācijai nepieciešams iepriekš pieteikties vietnē www.manavakcina.lv vai zvanīt pa tālr. 8989.

Gan Strenčos, gan Valmierā vakcinācija notiks ar vakcīnām Moderna un Pfizer, kā arī ar Johnson&Johnson vakcīnu Janssen.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim – pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara). Ārsti iesaka pirms vakcinācijas paēst un, ja iespējams, atpūsties.

Informācija par visiem vakcinācijas pret Covid-19 kabinetiem Valmieras novadā pieejama šeit.

Saskaņā ar Nacionālā veselības dienesta apkopotajiem datiem līdz šī gada janvāra vidum primāro vakcinācijas kursu bija noslēdzis 71 % Valmieras novada iedzīvotāju, savukārt balstvakcīnu bija saņēmusi teju ceturtā daļa no primāro vakcinācijas kursu noslēgušajiem Valmieras novada iedzīvotājiem.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

 

 

 

 

Ārkārtējā situācija, kas tika izsludināta, lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi, ir noslēgusies. No 1. marta iedzīvotājiem saistoši epidemioloģiskās drošības pasākumi un ierobežojumi ir apkopoti Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteiktie ierobežojumi un pienākumi. 

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, arī neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU