DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
05. novembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Finanses
1
1

Pārvēlēta Latvijas Apdrošinātāju asociācijas padomes vadība

2021. gada 4. novembrī notika Latvijas Apdrošinātāju asociācijas (LAA) biedru sapulce, kurā uz divu gadu termiņu tika pārvēlēti divi asociācijas padomes vadības locekļi, kā arī apstiprināts asociācijas 2022. gada darba plāns un budžets.

LAA padomes priekšsēdētājas amatā tika pārvēlēta ERGO Insurance SE Latvijas filiāles un ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāles valdes locekle Ingrīda Ķirse, un padomes priekšsēdētāja vietnieka amatā riska veidu apdrošināšanas jautājumos tika pārvēlēts Compensa Vienna Insurance Group ADB Latvijas filiāles vadītājs Aigars Freimanis. Padomes priekšsēdētāja vietnieka pienākumus dzīvības apdrošināšanas jautājumos turpinās pildīt Swedbank Life Insurance SE produktu attīstības nodaļas produktu vadītājs Latvijā Edgars Ozoliņš, kurš šajā amatā tika ievēlēts 2021. gada martā.

Biedru sapulce vienojās arī par turpmākajām LAA darbības prioritātēm, no kurām galvenās ir nozares likumdošanas pilnveidošana, iedzīvotāju uzkrāšanas paradumu stimulēšana, būvniecības apdrošināšanas modeļa izstrāde, informācijas apmaiņas uzlabošana ar valsts institūcijām, kā arī sadarbības veicināšana ar skolām un augstskolām un asociācijas IT projektu attīstība.

Par Latvijas Apdrošinātāju asociāciju

Latvijas Apdrošinātāju asociācija ir dibināta 1993. gada 12. augustā, tā pārstāv Latvijas apdrošināšanas nozares kopējās intereses, lai veicinātu Latvijas apdrošināšanas nozares attīstību. LAA ir 14 biedri – 8 riska un 6 dzīvības apdrošinātāji, kuri kontrolē >99% no Latvijas apdrošināšanas tirgus. LAA ir Eiropas apdrošinātāju apvienības Insurance Europe biedrs. Kopš 2004. gada LAA darbojas arī asociācijas ombuds jeb ārpustiesas atlīdzību strīdu izskatīšanas institūcija.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU