DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
22. septembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme
1
1

Latvijas transporta un loģistikas nozare meklē jaunas sadarbības iespējas biznesa forumā Sanktpēterburgā

Latvijas transporta un loģistikas nozares un Satiksmes ministrijas pārstāvji piedalās XVI Starptautiskajā transporta koridoru attīstības forumā un izstādē TRANSTEC, kas no šī gada 21. līdz 24. septembrim notiek Sanktpēterburgā (Krievija). Latvijas delegācijas mērķis ir veidot sadarbību un attīstīt jaunas biznesa iespējas.

“Neraugoties uz to, ka dažādu iemeslu dēļ pēdējos gados vērojams kravu plūsmas no Krievijas samazinājums, Krievija joprojām ir un būs viens no galvenajiem Latvijas partneriem tranzīta jomā.  Nozare aktīvi strādā, lai rastu jaunas attīstības perspektīvas, kas ir daudz vairāk nekā tikai kravu tranzīts,” komentē Latvijas delegācijas vadītājs, Satiksmes ministrijas valsts sekretāres vietnieks Uldis Reimanis. 

Papildus dalībai biznesa forumā U.Reimanis tikās ar Latvijas-Krievijas Starpvaldību komisijas Transporta darba grupas Krievijas puses vadītāju Juriju Petrovu, lai apspriestu aktuālos sadarbības jautājumus un vienotos par nākamās Transporta darba grupas sēdes rīkošanu.

Latvijas transporta un loģistikas nozare forumā piedalās ar zīmolu "VIA LATVIA”. Dalībnieku sastāvā ir VAS “Latvijas Dzelzceļš”, Rīgas brīvostas un Ventspils brīvostas pārstāvji.

Forums TRANSTEC tiek organizēts kopš 1994. gada, un tradicionāli tajā piedalās valsts institūciju, profesionālo asociāciju, zinātniski pētniecisko centru un transporta uzņēmumu pārstāvji. TRANSTEC ir apliecinājis sevi kā pasākums, kurā tiek veidots un uzturēts starptautisku B2B (“bizness biznesam”) ekspertu dialogs, kas veicina praktisku starptautisko sadarbību.

Ņemot vērā aktuālās tendences un nepieciešamību ieviest inovācijas, mūsdienīgas loģistikas un pārvaldes shēmas, formēt lielus multimodālos mezglus, kā arī nodrošināt drošus transporta sakarus, foruma tematika ir būtiski paplašināta. Šogad forumā iekļautas tādas tēmas kā dzelzceļa, autotransporta infrastruktūras, iekšējo ūdens ceļu attīstība, digitalizācija transporta nozarē.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU