DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
21. septembrī, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Sākas pieteikšanās pieaugušo neformālās izglītības balvai “Saules laiva”

Pagājušā gada pieaugušo neformālās izglītības balvas “Saules laiva” ieguvēji - SIA “Baltijas Datoru akadēmija”, izpilddirektore Signe Briķe.

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) un EPALE Latvija Nacionālais atbalsta dienests izsludina 2021. gada pretendentu pieteikšanos Pieaugušo neformālās izglītības ceļojošajai balvai “Saules laiva”, kas šogad noritēs jau sesto gadu. Pieteikšanās - līdz 1. novembrim.

Pieteikties balvai aicinātas izglītības iestādes un organizācijas, kas darbojas neformālās pieaugušo izglītības jomā, nodrošinot nemainīgi kvalitatīvu mācību procesu un veicinot pieaugušo neformālās izglītības attīstību Latvijā. Pieteikumus var iesniegt pašvaldības domes priekšsēdētājs, pašvaldības izglītības pārvaldes vadītājs un pieaugušo neformālās izglītības iestādes vadītājs (par savu vai citu pieaugušo izglītības iestādi).

Balvas pretendentu var izvirzīt arī mācību dalībnieki, kas papildinājuši savas prasmes kādā no neformālās izglītības programmām un vēlas izcelt augstvērtīgu pasniedzēju un izglītības iestādes darbu. Ja balvas pretendentu izvirza izglītības saņēmēji, ierosinājums jāparaksta vismaz desmit attiecīgās mācību grupas sastāvā reģistrētiem cilvēkiem.

Ar Pieaugušo neformālās izglītības ceļojošās balvas nolikumu var iepazīties IZM tīmekļvietnē: https://ej.uz/Balvasnolikums, bet pieteikuma anketa lejupielādēšanai atrodama šeit: https://ej.uz/Balvaspieteikums2021.

Aizpildītu pieteikumu jāiesniedz rakstveidā vai parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi pasts@izm.gov.lv. Atcerieties, ka pieteikšanās termiņš ir 1.novembris un pēc šī datuma saņemtie pieteikumi netiks izskatīti. 

Ar pagājušā gada balvas nominantiem un apbalvošanas pasākumu var iepazīties šeit.

Pieaugušo neformālās izglītības balva “Saules laiva” dibināta, lai izteiktu Izglītības un zinātnes ministrijas atzinību par nozīmīgu ieguldījumu pieaugušo neformālās izglītības procesa veicināšanā un kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanā, kā arī atbalsta sniegšanā mācībās pieaugušo neformālās izglītības ietvaros. Balva tiek piešķirta IZM Erasmus+ projekta “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” ietvaros.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU