DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
09. septembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Tālis Linkaits tiekas ar Apvienoto Arābu Emirātu vēstnieci Latvijā

Ceturtdien, 9. septembrī, satiksmes ministrs Tālis Linkaits tikās ar Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) vēstnieci Latvijā V.E. Hananas Al Alīli, lai pārrunātu sadarbības jautājumus transporta jomā.

Starp Latviju un AAE jau vairākus gadus tiek nodrošināta regulāra gaisa satiksme. Abas puses pauda gandarījumu, ka Covid-19 pandēmijas rezultātā pārtrauktā aviosatiksme šomēnes tiek atjaunota.

Ņemot vērā, ka  Dubaijā no 2021.gada 1. oktobra  līdz 2022. gada 31.martam  notiks EXPO 2020,  “airBaltic” ar 2021. gada 27. septembri uzsāks tiešos lidojumus uz Dubaiju četras reizes nedēļā, savukārt savienojumi ar Abū Dabi būs nodrošināti ar codeshare līgumu ar “Etihad Airways” caur kopējiem Eiropas galamērķiem.

Tāpat V.E. Hanana Al Alīli informēja, ka pašlaik ir jūtama liela AAE uzņēmumu interese par Latviju, it īpaši attiecībā uz investīciju iespējām Satiksmes ministrijas pārraudzības jomās. Ministrs pauda atbalstu un puses vienojās, ka tālākas diskusijas tiks turpinātas ekspertu līmenī.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

 

 

 

 

Lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi un mazinātu novēršamo mirstību, vienlaikus nodrošinot svarīgu valsts funkciju un pakalpojumu nepārtrauktību, no 11. oktobra līdz 11. janvārim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija. Tas ir īpašs tiesiskais režīms, kura laikā Ministru kabinetam ir tiesības likumā noteiktajā kārtībā un apjomā ierobežot valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības, kā arī uzlikt tām papildu pienākumus.

Iedzīvotājiem ir saistoši Ministru kabineta rīkojumā Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteiktie ierobežojumi un pienākumi. 

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, arī neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU