DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
12. augustā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Piešķir vairāk nekā 100 000 eiro Rīgas Bāriņtiesas darbinieku piemaksām par darbu Covid-19 krīzes laikā

Publicēts pirms 2 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja ceturtdien, 12. augustā, nolēma no rezerves fonda piešķirt 101 728 eiro speciālu piemaksu nodrošināšanai Rīgas Bāriņtiesas amatpersonām un darbiniekiem Covid-19 krīzes laikā.

Covid-19 laikā palielinās vardarbība ģimenēs, tāpēc nepieciešams nekavējoties reaģēt uz pieaugošiem riskiem bērnu un aizgādnībā esošo personu apdraudējuma dēļ un ir pieaugusi darba intensitāte. Tāpat nepieciešams nodrošināt darba nepārtrauktību ārkārtējās situācijas, krīzes un psihoemocionālās spriedzes apstākļos.

Paredzēts, ka speciālās piemaksas apmērs nedrīkst pārsniegt 25% no darbinieka mēnešalgas un tā izmaksājama proporcionāli nostrādātajam laikam. Jautājumu par speciālās piemaksas piešķiršanu un tās apjomu katrai konkrētajai amatpersonai vai darbiniekam pieņem Bāriņtiesas priekšsēdētājs.

Piemaksas noteiktas par laika posmu no šā gada februāra. Tās ir izmaksātas no Bāriņtiesas budžeta, un komitejas lēmums paredz atjaunot izmaksātos līdzekļus iestādes budžetā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI