DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
20. jūlijā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība
1
1

VUGD piedalīsies SIA „INTERGAZ” rīkotajās civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas mācībās

Trešdien, 21.jūlijā, plkst. 10.50 SIA „INTERGAZ”, Vaļņu ielā 30, Daugavpilī, notiks vietējā līmeņa praktiskās civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas mācības.

Mācību mērķis ir pārbaudīt un pilnveidot izveidoto kārtību un pasākumus, kas noteikti uzņēmuma civilās aizsardzības plānā, ārpusobjekta civilās aizsardzības plānā,  kā arī pārbaudīt iesaistīto institūciju un uzņēmuma sadarbību, izvērtēt amatpersonu spēju novērtēt situāciju un pieņemt lēmumus. Mācību scenārijs paredz, ka termināla teritorijā tiek uzpildītas autocisternas ar sašķidrināto gāzi un uzpildes laikā notiek gāzes noplūde. Pēc tam, gāzes mākonim sasniedzot autocisternas dzinēju, notiek sprādziens un izceļas ugunsgrēks.

Praktiskajās mācībās uzņēmuma teritorijā piedalīsies pārstāvji no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Daugavpils pašvaldības policijas, Zemessardzes, Valsts policijas, Valsts drošības dienesta, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Valsts vides dienesta, Daugavpils pilsētas un Augšdaugavas novada sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisijas, Daugavpils pilsētas domes, kā arī SIA „INTERGAZ” pārstāvji. Avārijas apstākļu inscenēšanai objekta teritorijā tiks izmatotas dūmu sveces.

Mācību rīkotāji aicina iedzīvotājus nesatraukties, ja redzama ugunsdzēsības transporta kustība un ugunsdzēsēju glābēju darbs uzņēmuma teritorijā, un atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem SIA „INTERGAZ” apkārtnē, kā arī iespējamo satraukumu!

Praktiskās mācības norisināsies, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU