DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
12. jūlijā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Noziedzība

Zemgalē atklāj nelikumīgu tabakas izstrādājumu ražotni

Publicēts pirms 2 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes amatpersonas, apsekojot kādu teritoriju Zemgalē, atklāja, ka tajā nelikumīgi tiek ražoti un uzglabāti tabakas izstrādājumi.

2021. gada jūlijā VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldes amatpersonas, veicot kratīšanu kādā angārā Zemgalē, atklāja, ka tajā nelikumīgi tiek  ražoti un uzglabāti tabakas izstrādājumi. Kratīšanas laikā izņemtas cigarešu izgatavošanas iekārtas, kās arī izgatavošanai nepieciešamie materiāli – tabaka aptuveni 1250 kg, cigarešu un cigarešu paciņu sagataves, kā arī brāķētā gatavā produkcija.

Par konstatēto noziedzīgo nodarījumu VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldē uzsākts kriminālprocess pret divām personām un tām piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu. Kriminālprocess uzsākts pēc Krimināllikuma 221.panta 3.daļā paredzētā noziedzīgā nodarījuma pazīmēm par tabakas izstrādājumu nelikumīgu ražošanu un uzglabāšanu lielā apmērā.

Saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 19.pantu neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI