DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
Kuldīgas novada pašvaldība
Ineta Zvirbule, Nekustamo īpašumu nodaļas nekustamo īpašumu speciāliste
21. jūnijā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

“Dzīres Kuldīgā” šogad nenotiks, tāpat estrādē nerīkos pasākumus un koncertus, kas pieprasa veikt derīgu Covid-19 sertifikātu pārbaudi

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Kuldīgas pilsētas  festivāls “Dzīres Kuldīgā” arī šogad nenotiks, jo, ņemot esošo situāciju ar Covid-19 izplatību valstī, ir secināms, ka šo pasākumu, tāpat kā pērn, pilnā apjomā kvalitatīvi un droši sarīkot nav iespējams – uzklausot Kuldīgas kultūras centra direktori Intu Burnevicu, Kuldīgas novada Domes sēdē lēma klātesošie deputāti.

I. Burnevica pastāstīja, ka no šī gada 15. jūnija publisko pasākumu organizatori drīkst rīkot divu veidu norises: pasākumus, kurus var apmeklēt tikai vakcinētas vai Covid-19 pārslimojušas personas un kuros nebūs jāievēro papildu drošības noteikumi, kā arī pasākumus, kuros var piedalīties apmeklētāji, kas ir vakcinēti, pārslimojuši vai ar derīgu iepriekš vai pasākuma norises vietā veiktu Covid-19 testu. Viņa aicināja deputātus lemt, vai Kuldīgas estrādē būtu lietderīgi rīkot kādu no iepriekš nosauktajiem pasākumu veidiem, lai būtu iespējams veikt pasākumu rīkošanai nepieciešamos darbus.

Pēc diskusijām deputāti ar balsu vairākumu nolēma nerīkot Kuldīgas estrādē pasākumus un koncertus, kas pieprasa veikt derīgu Covid-19 sertifikātu pārbaudi.

Taču Kuldīgas kultūras centrs apņēmies iedzīvotājiem kultūru piedāvāt citādāk, 2021. gada jūlijā nodrošinot dažādas vides instalācijas, izstādes un akcijas bez iepriekš izziņotiem sākuma laikiem.

 

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

 

 

 

 

Ārkārtējā situācija, kas tika izsludināta, lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi, ir noslēgusies. No 1. marta iedzīvotājiem saistoši epidemioloģiskās drošības pasākumi un ierobežojumi ir apkopoti Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteiktie ierobežojumi un pienākumi. 

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, arī neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU