DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
25. maijā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Pirmā hokeja čempionāta nedēļas nogale Rīgā aizvadīta mierīgi

No 21.-23.maijam Rīgas pašvaldības policija (RPP) dažādus tirdzniecības un atpūtas objektus apsekoja 1499 reizes, kā arī 440 reizes pārbaudīja ceļotāju pašizolāciju (covidpass). Vērtējot terašu darbu, secināms, ka iepriekšējo nedēļu profilaktiskais darbs pārsvarā ir devis rezultātus, jo šajā nedēļas nogalē terasēs pārkāpumi nav konstatēti.

Hokeja čempionāta laikā Pašvaldības policijai ir ļoti aktīva sadarbība ar Valsts policiju – ir sadalītas pilsētas zonas, kurās katra iestāde veic pārbaudes, lai darbs nedublētos. Taču vietās, kur ir liels apmeklētāju skaits, tādās kā Tallinas pagalms, Valdemāra pasāža un Andrejsala, abas iestādes strādā paralēli.

Rīgas domes priekšsēdētāja vietniece Linda Ozola: “Tieši šādu es redzu sadarbību starp valsti, pašvaldību uzņēmējiem un iedzīvotājiem. Normatīvie akti nosaka, kas ir jāievēro. Bet normatīvos aktus izpilda cilvēki. Mūsu katra individuālās darbības ir kolektīvais rezultāts. Es atļaujos cerēt, ka sabiedrības apzinīguma līmenis ir audzis un arī turpmākās nedēļas aizvadīsim tik pat apzinīgi un droši.”

Jau no 7. maija līdz 20. maijam RPP īstenoja plašu skaidrojošo darbu ar uzņēmumiem, kuri sniedz ēdināšanas pakalpojumus. Policija apzināja un apsekoja visas tās izklaides vietas, kurās ir uzstādītas terases, lai pārliecinātos, ka komersantiem ir precīza izpratne par to, kas ir atļauts un kas nav. Protams, sākumā policija, konstatējot nepilnības terašu darbā, konsultēja un skaidroja, kur uzņēmumi pieļāvuši kļūdas. Tomēr aptuveni desmit gadījumos pārkāpumi tika konstatēti atkārtoti, un šajos gadījumos uzsākti administratīvie procesi.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU