DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
06. maijā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Latgales reģionā atjaunos vairākus tiltus

Latgales reģionā uz valsts reģionā autoceļa Rēzekne–Gulbene (P36) trijiem tiltiem tiks novērsti ekspluatācijas gaitā izveidojušies bojājumi. Visos trijos būvdarbu posmos ir ieviests ātruma ierobežojums 50 km/h un satiksme tiek regulēta ar ceļazīmēm un vadstatņiem.

Darbi norit uz:

  • Vārnienes tilta autoceļa P36 59,8.km;
  • Bolupes tilta autoceļa P36 65,28.km;
  • Ičas tilta autoceļa P36 39,2.km.

Vārnienes un Bolupes tiltiem atjaunos seguma dilumkārtu, deformācijas šuves un uzbēruma nostiprinājumu, kā arī novērsīs betona bojājumus. Savukārt tiltam pār Iču paredzēta seguma dilumkārtas un deformācijas šuvju atjaunošana. Visi trīs tilti būvēti 20. gs. 70. gados.

Darbi ir sākušies arī uz tilta pār Dubnu uz valsts galvenā autoceļa Krievijas robeža–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (112,9. km) (A13). Tiltam paredzēta seguma dilumkārtas, deformācijas šuvju, bojāto barjeru un margu aizsargpārklājuma atjaunošana, kā arī betona izdrupumu remonts.

Šie objekti tiek atjaunoti līguma Tiltu konstruktīvo elementu atjaunošana Latgales reģionā ietvaros un kopumā tie ir pieci tilti. Viens no līguma objektiem Neretas tilts uz vietējā autoceļa Trepe–Poļakas (4,73.km) jau ir pabeigts šā gada februārī. Tiltam ir atjaunots koka klājs.

Visus darbus veic SIA 8CBR par kopējo līgumsummu 321 568,24 eiro (ar PVN). Darbus plānots pabeigt līdz maija beigām.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU