DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
23. februārī, 2021
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Lidostas “Rīga” biznesa zāle saņem augstāko vērtējumu Skytrax Covid-19 drošības reitingā

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Lidostā “Rīga” un Maskatas Starptautiskajā lidostā strādājošās “Primeclass” zīmola biznesa zāles kā pirmās pasaulē saņēmušas visaugstāko piecu zvaigžņu vērtējumu prestižajā “Skytrax” reitingā par Covid-19 drošības pasākumiem.

Piecu zvaigžņu novērtējums “Primeclass” zīmola biznesa zālēm lidostā “Rīga” un Maskatas Starptautiskajā lidostā piešķirts par augsta līmeņa epidemioloģiskās drošības pasākumiem, kas ieviesti, lai samazinātu ar Covid-19 saistītos riskus. “Primeclass” zīmola biznesa zāļu operators ir “TAV Airports” un “Groupe ADP” holdingā ietilpstošais uzņēmums “TAV Operation Services”.

“TAV Operation Services” izpilddirektors Gučlu Batkins (Güçlü Batkın) norāda: "Esam gandarīti, ka “Primeclass” biznesa zāles Maskatā un Rīgā ir ieguvušas pirmo “Skytrax” pieczvaigžņu COVID-19 drošības sertifikātu pasaulē, kas piešķirts neatkarīgam biznesa zāļu operatoram. Pandēmijas laikā ceļotāji sagaida, ka ceļojums būs ne tikai ērts un ātrs, bet arī tiks gādāts par jauna līmeņa veselības un drošības pasākumu kopumu. Mēs rūpējamies par mūsu klientiem, ieviešot pastiprinātus higiēnas pasākumus visos saskarsmes punktos un augstus standartus attiecībā uz ēdieniem un dzērieniem. Mēs esam apņēmušies nodrošināt līdzīgu veselības drošības standartu līmeni ar uzlabotām ērtībām visās mūsu biznesa zālēs pasaulē.”

“Skytrax Biznesa zāļu Covid-19 drošības reitings” sertificē aviokompāniju un lidostu biznesa zāļu operatoru ieviestos drošības un higiēnas pasākumus, pārliecinoties, ka atpūtas telpas atbilst visaugstākajiem standartiem un garantē paaugstinātu drošības līmeni klientiem un personālam. “Skytrax” audita laikā tiek vērtēti vairāk nekā 150 drošības protokoli gan attiecībā uz telpām, gan darbiniekiem, kā arī tiek veikta ATP testēšana, lai novērtētu tīrīšanas līdzekļu un higiēnas procedūru efektivitāti.

“Skytrax” izpilddirektors Edvards Pleisteds (Edward Plaisted): “Vēlos apsveikt “Primeclass”, kas kā pirmais neatkarīgais biznesa zāļu operators ieguvis piecas zvaigznes “Skytrax Biznesa zāļu drošības reitingā”. Rīgas un Maskatas lidostu biznesa zālēs ir rūpīgi ieviests “Primeclass” jaunā higēnas komforta koncepts ar tādiem nozīmīgiem veselības drošības principiem kā sociālā distancēšanās, pastiprināta telpu tīrība un higiēna, pielāgoti ēdināšanas pakalpojumi un bezkontakta pakalpojumu iespējas galvenajos saskarsmes punktos. Ieviestie pasākumi ir galvenais nosacījums, lai iegūtu augstāko piecu zvaigžņu novērtējumu, taču svarīga ir arī šo protokolu konsekventa ievērošana, tā demonstrējot ieguldījumu klientu un darbinieku veselības drošībā.”

“Skytrax” norāda, ka abas biznesa zāles sniedz skaidru un saprotamu atbalstu klientiem attiecībā uz sejas masku izmantošanu, veselības stāvokļa novērošanu, roku higiēnu, sociālās distancēšanās un pārvietošanās etiķeti.

Papildus tam audita ietvaros lidostas “Rīga” “Primeclass” biznesa zāle ir saņēmusi arī augsto četru zvaigžņu vērtējumu “Skytrax” Biznesa zāļu reitingā par vispārējo pakalpojumu kvalitāti un teicamo servisa līmeni.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

 

 

 

 

Ārkārtējā situācija, kas tika izsludināta, lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi, ir noslēgusies. No 1. marta iedzīvotājiem saistoši epidemioloģiskās drošības pasākumi un ierobežojumi ir apkopoti Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteiktie ierobežojumi un pienākumi. 

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, arī neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU