DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
27. novembrī, 2020
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Uzņēmējus aicina piedalīties Rīgas Ziemassvētku noformējuma projektu līdzfinansēšanas konkursā

Izgaismots Bastejkalns

Publicitātes attēls

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina Ziemassvētku un Jaungada pilsētvides noformējuma projektu līdzfinansēšanas konkursu, lai tā rezultātā dažādotu un bagātinātu ikgadējo svētku pilsētvides noformējumu un vienlaicīgi atbalstītu radošo industriju uzņēmējus.

“Laikā, kad valstī ir noteiktie ierobežojumi un publiski pasākumi nedrīkst notikt, sagaidot Ziemassvētkus un gadu miju, vēlamies rīdziniekiem sagādāt svētku noskaņu, papildu centram izgaismojot arī iedzīvotāju iecienītas pastaigu vietas pilsētas apkaimēs, radot gaišas, siltas un mājīgas sajūtas ielās, parkos un skvēros. Iepriecinot iedzīvotājus, līdztekus radīsim iespēju atbalstīt radošo industriju uzņēmējus, kuru darbību ietekmējusi vai pat apstādinājusi Covid-19 pandēmija”, aicinot piedalīties konkursā, saka Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis.

Konkursu organizē, lai nodrošinātu daudzveidīgu pilsētvides noformējuma projektu īstenošanu Rīgas pilsētas apkaimēs Ziemassvētku un Jaungada laikā, kā arī lai veicinātu apkaimju parku un skvēru izgaismošanu svētku laikā. Konkursā aicina piedalīties uzņēmējus, kuri pēdējo gadu laikā ir īstenojuši pilsētvides noformējumu, kā arī tos radošo industriju pārstāvjus, kuru darbība saistīta ar kultūras norišu nodrošināšanu un bijusi ierobežota Covid-19 valstī noteikto ierobežojumu dēļ.

Līdztekus jau pilsētā esošajam svētku noformējumam, konkursa ceļā plānots izgaismot vairākas Rīgas apkaimes – Anniņmuižas parku, Dzegužkalnu, Ēbelmuižas parku, Sarkandaugavas kalna parku, aleju Biķernieku mežā un Pļavnieku Bērzu birzi.

Projektu atbalstam ir atvēlēti 175 000 eiro, kas radušies no ietaupījumiem, neīstenojot daudzas kultūras norises Covid-19 pandēmijas dēļ.

Konkursu nolikumi un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv, sadaļā „Finansēšanas konkursi”.

Projekti jāiesniedz līdz 2020. gada 7. decembra plkst. 12.00. Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, projekti jāiesniedz tikai elektroniski,  nosūtot tos parakstītus ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu iksd.kpp@riga.lv.

RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 5 projekti klātienē vai pa pastu netiek pieņemti.

Papildinformācija par konkursa norisi – Laura Gulbe, RD IKSD Kultūras pārvaldes Pilsētas svētku noformējuma nodaļas projektu koordinatore, tālr. 67043664, e-pasts laura.gulbe@riga.lv.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU