DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
23. novembrī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Kultūra

Konkursa kārtībā izraudzīts jaunais Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas direktors

Atklāta konkursa komisija Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas direktora amatam 8 pretendentu konkurencē kā piemērotāko izraudzījusies līdzšinējo Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) Studiju daļas vadītāju un Pūšaminstrumentu katedras vadītāju Ainaru Šablovski.

“Atklātajā konkursā uz Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas direktora amatu pieteicās 8 pretendenti. Konkursa otrajai kārtai – zināšanu pārbaudes testam – komisija virzīja 5 pretendentus, no kuriem padziļinātajām intervijām trešajā kārtā kvalificējās 3 pretendenti. Ainars Šablovskis sevi apliecināja kā uz attīstību vērstu profesionāli, kuram ir jaunajam amatam un tajā gaidāmajiem izaicinājumiem nepieciešamā pieredze un prasmes - gan kolektīva vadības un darba organizācijas jomās, gan spēcīga pedagoga un mūziķa dotības,” pauž konkursa komisijas vadītāja, Kultūras ministrijas valsts sekretāre Dace Vilsone.

Jaunajam amatam nepieciešamās prasmes un darba pieredzi A. Šablovskis guvis ilggadējā darbā JVLMA, nodrošinot augstskolas Studiju daļas un Pūšaminstrumentu katedras vadību, un vienlaikus pasniedzot arī saksofona spēli. A. Šablovskis bijis saksofona spēles pedagogs arī Pāvula Jurjāna mūzikas skolā, Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolā un Jelgavas mūzikas koledžā.

Kā mūziķis A. Šablovskis spēlējis Latvijas Nacionālā Simfoniskā orķestra, Latvijas Nacionālās Operas un Baleta orķestra un Valsts kamerorķestra Sinfonietta Rīga profesionālajos kolektīvos.

A. Šablovskis absolvējis JVLMA, iegūstot profesionālos bakalaura un maģistra grādus mūzikā, kā arī saksofonista un saksofona spēles skolotāja profesionālo kvalifikāciju. Tāpat Erasmus apmaiņas programmas ietvaros studējis Stokholmas Karaliskās Mūzikas augstskolā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU