DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
24. oktobrī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Veselība

Pārskatīts risku novērtējums valstu saslimstības rādītājiem

Palielinoties saslimstības rādītājiem ar Covid–19, pieaudzis arī 14 dienu kumulatīvais rādītājs. Šobrīd Latvijā tas ir 82,7 uz 100 000 iedzīvotājiem.

Līdz šim, atgriežoties Latvijā no valstīm, kur rādītājs bija virs 61,9, bija jāievēro pašizolācija. Pieaugot inficēšanās riskiem Latvijā, pārskatīta robežšķirne attiecībā uz citām valstīm, turpmāk tā palielināta līdz 82,7 gadījumi uz 100 000 iedzīvotājiem. Tādējādi atgriežoties no valstīm – Grieķijas, Somijas, Igaunijas, Norvēģijas, kur saslimstības rādītāji ir zemāki nekā Latvijai, pašizolācija nav jāievēro.

Savukārt ikvienam, kas ierodas Latvijā no valsts, kur saslimstības riska novērtējums ir augstāks par 82,7, ir jāievēro pašizolācija.

Ar jaunākiem valstu saslimstības rādītājiem varat iepazīties šeit: https://www.spkc.gov.lv/lv/valstis

! Lai ātrāk uzzinātu, vai esi bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku, SPKC aicina izmantot lietotni “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU