DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
17. septembrī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas

Tieslietu ministrijas amatpersonas piedalās akcijā "Ierēdnis ēno uzņēmēju"

Trešdien, 16. septembrī, Tieslietu ministrijas amatpersonas piedalījās iniciatīvā "Ierēdnis ēno uzņēmēju", ēnojot trīs dažāda veida uzņēmumus un pārrunājot privātā un publiskā sektora sadarbības pilnveidošanas iespējas.

Aizvadot dienu ēnojot uzņēmumu AS "Printful Latvia", Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs norāda: "Gan publiskajam, gan privātajam sektoram ir viena loma un mērķis - sniegt savus pakalpojumus. Pateicoties iniciatīvai aizvadīta produktīva diena, lai uzklausītu uzņēmumu par viņu interesējošiem jautājumiem, gan informējot par aktualitātēm valsts pārvaldē."

Kā vienu no būtiskākajām aktualitātēm par ko valsts sekretārs informēja AS "Printful Latvia" darbiniekus bija Ekonomisko lietu tiesas virzība. Tāpat arī par to kā valsts pārvalde mainās un ir aktīva dažādiem efektīviem un racionāliem, nebirokrātiskiem pārmaiņu procesiem. Savukārt uzņēmums AS "Printful Latvia" atzinīgi izteicās par Latvijas progresu datu aizsardzības un uzraudzības jomā.

Valsts sekretāra vietniece tiesību politikas jautājumos Laila Medina, Civiltiesību departamenta direktore Dagnija Palčevska un Civiltiesību departamenta Vispārējo civiltiesību nodaļas jurists Jānis Bērziņš ēnoja uzņēmumu AS "Swedbank". "Bija ļoti noderīgi novērot kā ministrijas kompetencē esošie likumi darbojas praktiski uzņēmuma ikdienā. Vienlaikus bija atzinīgi izrunāt ar uzņēmumu turpmākās sadarbības iespējas. Pateicamies AS "Swedbank" par sniegto iespēju iepazīt viņu atziņas par Tieslietu ministrija veidoto tiesību politiku," atzīmē Laila Medina.

Iniciatīvā piedalījās arī Civiltiesību departamenta Komerctiesību nodaļas vadītāja Baiba Lielkalne, ēnojot uzņēmumu SIA "Greenvalley".

Iniciatīvu “Ierēdnis ēno uzņēmēju” organizē Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameru, Latvijas Darba devēju konfederāciju, Latvijas Biznesa savienību un Junior Achievement Latvia.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU