DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
25. martā, 2020
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Projekta E—COOL aktivitātes apspriež attālināti

Šobrīd daudzu projektu darba organizācija ir mainīta, tostarp INTERREG Europe programmas projektā  “Jauniešu uzņēmējdarbības izpratnes veicināšana, attīstot kompetences, mācību metodes un uzņēmējdarbības vidi” (E-COOL) aktivitātes noris elektroniskās saziņas vidē.

Platformas Skype konferencē, kas norisinājās 17. martā, apspriests iepriekš plānotais Kapacitātes stiprināšanas seminārs Zagrebā, Horvātijā un iespējas tā pārcelšanai, tāpat apskatīti E-COOL projektā iesaistīto partneru pašreizējās rīcības plāni saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatību.

Diskusijās ar projekta vadošo partneri tika spriests par vairāku plānoto pasākumu organizēšanu tiešsaistē. Piemēram, Itālijas partneri Eiropas valstu institūciju, kas nodarbojas ar jauniešu uzņēmējdarbības atbalstu, pieredzes apmaiņas tikšanās piedāvā pielāgot, izmantojot digitālo metodi – ieinteresētajām personām atverot mācību aktivitāti, ko var veikt, strādājot pie datora. Arī Devonas apgabala dalībnieki no Lielbritānijas izteica bažas par iespējamību rīkot klātienes semināru jūnijā, tā vietā piedāvājot iespēju prezentēt savas valsts labos piemērus tiešsaistes semināros tīmekļa vietnēs.

Nākamais projekta mācību cikls plānots par tēmu – iekļaujošas uzņēmējdarbības izglītība jauniešiem ar nelabvēlīgu sociāli ekonomisko pieredzi, jauniešiem no attālām vai mazāk ekonomiski attīstītām teritorijām, imigrantiem, kā arī skolēniem ar ļoti augstu intelekta līmeni. Mācību ciklā paredzēts vērsties pie mērķauditorijas tiešsaistē, izmantojot, piemēram, Google anketas u.c. metodes. Arī te tiks skatīti un analizēti projekta partneru labās prakses piemēri.

Skype konferencē nozīmīgs jautājums bija par visa projekta pagarināšanas iespējas izskatīšanu. Projekta vadošais partneris ziņoja, ka šobrīd no INTERREG Europe programmas nav konkrētu norāžu par rīcībām, turklāt E-COOL projektam nav indikāciju par nespēju ievērot termiņus.

Nobeigumā visi partneri tika aicināti dalībai INTERREG Europe vebinārā, kas notiks 25. martā, lai vairāk uzzinātu par digitālajām iespējām, turpinot projekta aktivitātes un pasākumus.

Projekts “E-COOL” jeb “Jauniešu uzņēmējdarbības izpratnes veicināšana, attīstot kompetences, mācību metodes un uzņēmējdarbības vidi” (Nr. PGI05114) tiek īstenots Interreg Europe programmā 2014.-2020. gadam. Tā vadošais partneris ir Seviļas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, bet kopā projektā darbam apvienojušās institūcijas no deviņām valstīm - Čehijas, Grieķijas, Horvātijas, Itālijas, Latvijas, Lielbritānijas, Nīderlandes, Polijas un Rumānijas. Projekta kopējais budžets ir 2 044 484 EUR, tai skaitā ERAF finansējums 1 737 811,40 EUR. ZPR budžets projekta trīs gadu ieviešanas periodam - 169 840 EUR (ERAF finansējums 85% - 144 364 EUR).

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU