DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
12. decembrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Valsts robežsardzes koledžā viesojās delegācija no Ukrainas

Šonedēļ, laikā no 9. līdz 11.decembrim Valsts robežsardzes koledžā viesojās Ukrainas Valsts robežsardzes dienesta delegācija ar mērķi gūt pieredzi mācību procesa organizēšanas un īstenošanas jomā, kā arī informācijas tehnoloģiju pielietošanā robežapsardzības personāla profesionālajā sagatavošanā. Ukrainas Valsts robežsardzes dienesta pārstāvji iepazinās ar Valsts robežsardzes koledžas darbību un mācību procesa organizēšanu.

Vizīte lika pamatus tālākai aktīvai sadarbībai starp mācību iestādēm, tika pieņemts lēmums uzsākt mācību iestāžu pasniedzēju apmaiņu, t.sk. paredzot pasniedzēju kvalifikācijas paaugstināšanu dokumentu izpētes jomā, kā arī uzaicināt Ukrainas Valsts robežsardzes dienesta mācību iestāžu pārstāvjus uz VIII starptautisko zinātniski praktisko konferenci, kas norisināsies 2020.gada maijā.

Latvijas Republikas un Ukrainas dienestu sadarbība 2019.gadā tiek organizēta saskaņā ar „Latvijas Republikas Valsts robežsardzes un Ukrainas Valsts robežsardzes sadarbības plānu 2019.gadam”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU