DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
12. novembrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Ministrs Juris Pūce tiksies ar Rojas novada iedzīvotājiem

Trešdien, 13.novembrī, plkst. 16.00 Rojas novada iedzīvotāji aicināti uz tikšanos ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci (AP!), lai diskutētu par administratīvi teritoriālo reformu. Tikšanās notiks Rojas kultūras centrā.

Tikšanās sākumā J.Pūce informēs klātesošos par administratīvi teritoriālās reformas nepieciešamību un mērķiem, tās virzību, kā arī sagaidāmajiem sabiedrības ieguvumiem. Pēc tam diskusijas daļā ministrs uzklausīs iedzīvotāju viedokli, kā arī atbildēs uz jautājumiem par reformu.

Administratīvi teritoriālā reforma paredz izveidot apvienoto Talsu novadu, tajā apvienojot Dundagas, Rojas, Mērsraga un Talsu novadus. Piedāvātajā 39 pašvaldību modelī jaunveidojamais Talsu novads pēc platības būtu septītais lielākais valstī (2749 km2). Savukārt pēc iedzīvotāju skaita novads atbilstu vidējam Latvijas novadam, ar 36 tūkst. iedzīvotājiem ieņemot 15.vietu no 39 apvienoto pašvaldību teritorijām. Arī uzņēmējdarbībā radītās pievienotās vērtības apjoma ziņā apvienotais Talsu novads atbilstu vidējam novadam valstī (112,5 milj. EUR).

Diskusiju ar ministru būs iespējams vērot arī tiešraidē sociālo tīklu vietnē Facebook VARAMLatvija un Latvijas Avīze profilos, kā arī VARAM mājaslapā būs pieejams video ieraksts pēc tikšanās. Tur atrodami arī video ieraksti un apskati no iepriekšējām tikšanās reizēm, kas norisinās kopš š.g. augusta.

Nākamā ministra tikšanās ar iedzīvotājiem paredzēta 20.novembrī Aglonā, Aglonas kultūras centrā. Informācijai par turpmākajiem pasākumiem aicinām sekot līdzi ministrijas mājaslapas sadaļā “Administratīvi teritoriālā reforma”. Darbu turpina arī reformas zvanu centrs, kur iedzīvotājiem ir iespēja uzdot savus jautājumus un izteikt savu viedokli, zvanot pa tālruni 68 806 999, vai elektroniski, rakstot uz e-pastu reforma@varam.gov.lv.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU