DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
15. oktobrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Ministrs Juris Pūce tiksies ar Skrundas iedzīvotājiem

Trešdien, 16.oktobrī, plkst. 16.00 Skrundas Kultūras namā norisināsies vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces (AP!) diskusija ar Skrundas iedzīvotājiem par administratīvi teritoriālās reformas norisi.

Iedzīvotājiem būs iespēja iepazīties ar pašvaldību reformas mērķiem un īstenošanas gaitu, kā arī sagaidāmajiem sabiedrības ieguvumiem pēc reformas pabeigšanas, par ko klātesošos informēs ministrs. Tāpat diskusijas dalībnieki varēs noskaidrot būtiskāko par turpmāko pakalpojumu pieejamības nodrošināšanu un attīstības perspektīvām savā teritorijā, kā arī izteikt savu viedokli un priekšlikumus.

Paredzēts, ka, apvienojot Skrundas, Alsungas un Kuldīgas novadu, tiks izveidots apvienotais Kuldīgas novads. Pēc reformas pabeigšanas jaunveidojamais novads teritorijas ziņā būtu 9. lielākais valstī (teritorijas platība – 2505 km2), savukārt iedzīvotāju skaita ziņā (ar 28 tūkst. iedzīvotājiem) tas ieņemtu 23. vietu no 36 novadiem.

Diskusijai būs iespējams sekot līdzi arī tiešraidē sociālo tīklu vietnē Facebook VARAMLatvija un Latvijas Avīze profilos, kā arī VARAM mājaslapā. Pēc tikšanās ministrijas mājaslapā būs pieejams arī video ieraksts. Tur atrodami arī video ieraksti un apskati no iepriekšējām tikšanās reizēm.

No š.g. augusta beigām jau norisinājušās piecas ministra tikšanās ar iedzīvotājiem, bet informācijai par turpmākajiem pasākumiem aicinām sekot līdzi ministrijas mājaslapas sadaļā “Administratīvi teritoriālā reforma”. Nākamā diskusija paredzēta 13. novembrī, norises vieta vēl tiek precizēta. Darbu turpina arī reformas zvanu centrs, kur iedzīvotājiem ir iespēja uzdot savus jautājumus un izteikt savu viedokli, zvanot pa tālruni 68 806 999, vai elektroniski, rakstot uz e-pastu reforma@varam.gov.lv.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU