DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
10. oktobrī, 2019
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Vide

LVM mežsaimniecisko darbu konkursā vēl var pieteikties līdz piektdienai

Vēl tikai šonedēļ – līdz 11. oktobra plkst. 12.00 – interesenti aicināti pieteikties mežsaimniecisko darbu veikšanai AS “Latvijas valsts meži” (LVM) izsludinātajā konkursā meža stādīšanas, jaunaudžu kopšanas, agrotehniskās kopšanas un atjaunoto platību aizsardzības darbu veikšanai 2020. –2024. gadam. Tā ir iespēja strādāt cilvēkiem no visiem Latvijas reģioniem ar dažādām prasmēm un pieredzi meža darbos. Pieteikties konkursam var elektroniskajā iepirkumu sistēmā (EIS), kas to padara drošu, ātru un ērtu lietošanai attālināti.

“Esam novērojuši, ka mežsaimniecisko darbu piedāvājums šķiet saistošs gan vīriešiem, gan sievietēm. Būtiski, lai cilvēkam būtu vēlme strādāt un profesionāli pilnveidoties. Turklāt, arvien vairāk mūsu sadarbības partneri novērtē iespēju patstāvīgi organizēt savu darbu, izvēloties tīkamāko darba laiku un veicamo darbu apjomu. Tā ir iespēja strādāt mežā paralēli savam ikdienas darbam noteiktā sezonā vai veikt pastāvīga darba pienākumus visu gadu,” pieteikties konkursam aicina LVM Mežkopības kvalitātes vadītājs Lauris Ropājs.

Par savu mežsaimniecisko darbu pieredzi stāsta limbažnieks Juris Pūce: “Ar LVM sadarbojos jau 15 gadus. Šoruden manā atbildībā ir teju 250 hektāri meža, kur jāveic jaunaudžu kopšana. Jaunajiem pakalpojuma sniedzējiem, piesakoties konkursā, iesaku sākt ar mazumiņu, proti, slēgt līgumu par nelielas meža platības kopšanu, kā papildu peļņu brīvajā laikā. Un tad, atkarībā no gūtās pieredzes, pamazām palielināt darba teritoriju. Turklāt, liela pieredze šajā jomā nav nepieciešama – ir tikai jābūt vēlmei strādāt. Runājot par tehnisko pusi, nekas vairāk kā zāģis un krūmgriezis nav nepieciešams. Protams, noderēs speciāls apģērbs, jo ne jau katra diena mežā ir silta un saulaina. Konkurence mežsaimniecisko darbu veikšanā, līdzīgi kā citās jomās, pastāv, bet no tās nav jābaidās, ja darbs tiek veikts godprātīgi.”

Nākamajos piecos gados kopā ar sadarbības partneriem LVM plāno veikt mežsaimnieciskos darbus 166 875 hektāru platībā. Līgumus ar konkursa uzvarētājiem LVM slēgs uz vienu, trim vai pieciem gadiem. Darba vietas plānotas 66 meža iecirkņos visos Latvijas reģionos.

PIEDĀVĀTO DARBU VEIDI:

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU