DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
02. oktobrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Kultūra

Pabriks piedalīsies Pasaules brīvo latviešu apvienības valdes sēdes atklāšanā

2.oktobrī, Mazajā ģildē aizsardzības ministrs Artis Pabriks sniegs uzrunu Pasaules brīvo latviešu apvienības valdes sēdes atklāšanā, kurā piedalīsies latviešu centrālo diasporas organizāciju vadītāji, kā arī valdes locekļi no ASV, Kanādas, Austrālijas, Dienvidamerikas, Eiropas un Krievijas.

Pasaules brīvo latviešu apvienības valdības sēde norisināsies trīs dienas un tajā diskutēs par diasporai aktuālajiem jautājumiem, tostarp valsts diasporas politiku un Diasporas likumā noteikto normu realizēšanu.

1. oktobrī aizsardzības ministrs tikās ar Pasaules brīvo latviešu apvienības izpilddirektoru Raitu Eglīti un valdes locekļiem no ASV, Kanādas un citām valstīm, lai apspriestu Latvijas informatīvās telpas izaicinājumus. Novērtējot līdzšinējo sadarbību, A.Pabriks aicināja latviešu diasporas pārstāvjus sniegt atbalstu atspēkojot dezinformāciju mītnes zemēs un popularizējot Latvijas vērtības.

A.Pabriks tikšanās laikā atzīmēja latviešu diasporas nozīmi visaptverošas valsts aizsardzības ieviešanā un aicināja arī turpmāk aktīvi aizstāvēt Latvijas valsts un latviešu tautas intereses ārvalstīs, tādējādi kopīgi veicinot Latvijas valsts aizsardzību.

Pasaules brīvo latviešu apvienība – ārzemju latviešu centrālo organizāciju augstākā pārstāvība – dibināta 1955. gada 23. oktobrī. Apvienības galvenais mērķis ir veicināt latviešu tautas uzplaukumu neatkarīgā, demokrātiskā, kulturāli un saimnieciski attīstītā Latvijā, veicināt organizētas, ietekmīgas un vitālas latviešu kopienas uzturēšanu ārzemēs un sekmēt latviešu tautas vienotību pasaulē.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU