DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
20. augustā, 2019
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

“Uzņēmēju futbola turnīram” pieteikušās 15 komandas

Jau šo piektdien, 23.augustā, Jaunmārupes stadionā, Īvju ielā 5/7, notiks “Uzņēmēju futbola turnīrs”, ko organizē Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju, Mārupes uzņēmēju biedrību un Mārupes novada domi ar mērķi noskaidrot Latvijā labāko uzņēmēju amatieru futbola komandu, kā arī popularizēt šo sporta veidu.

“Uzņēmēju futbola turnīru” atklās Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs, Mārupes domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs, biedrības “Mārupes uzņēmēji” valdes priekšsēdētājs Kristaps Beķeris un LTRK pārstāvji. Kopumā turnīram pieteikušās 15 komandas, kas savā starpā sacentīsies jau no 12:00 līdz pat 19:00.

Turnīrs notiks vairākās apakšgrupās uz diviem 60x40 m laukumiem, atbilstoši starptautiskajiem 6x6 minifutbola noteikumiem. Katra spēle, kurā piedalīsies astoņi komandas spēlētāji, tiks organizēta 20 minūšu garumā jeb ar 10 minūšu puslaikiem.

“Mēs esam pārliecināti, ka ne tikai strādājot, bet arī kvalitatīvi sportojot, iespējams sasniegt vislabākos rezultātus, jo komandu saliedēšanās, kā arī kopīgas uzvaras, palīdz ikdienā sasniegt izvirzītos mērķus,” saka LTRK prezidents Aigars Rostovskis.

Mārupes novada domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs: “Pašvaldības ikdienas darbu ir grūti iedomāties bez mijiedarbības ar uzņēmējiem, bez savstarpējas sadarbības. Man ir prieks, ka “Uzņēmēju futbola turnīrs“ notiek pie mums, Mārupes novadā. Esmu pārliecināts, ka ne tikai sadarbība kopīgā darbā, bet arī atbalsts sportā un atpūtā, palīdz mums būt raženākiem, efektīvāk strādāt kopā un nest labumu sabiedrībai.” 

Spēkiem mēroties nolēmuši gan ražošanas, gan pakalpojumu sniegšanas jomas uzņēmumi.

Par vēlmi apmeklēt pasākumu, aicinām mediju pārstāvjus informēt iepriekš, rakstot uz e-pastu pr@chamber.lv vai arī zvanot LTRK Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītājai Rūtai Grikmanei pa tel. 29630923.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU