DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
07. jūnijā, 2019
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

Uzņēmēji diskutē par aktualitātēm Liepājā

Tiekoties vairāk nekā 60 uzņēmējiem un nozaru ekspertiem, ceturtdien, 6.jūnijā, notika Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK), Liepājas pilsētas domes, Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (LSEZ) un Bankas Citadele rīkotās uzņēmēju dienas, lai diskutētu par uzņēmējdarbības aktualitātēm un biznesa attīstību Kurzemes reģionā.

Pasākuma ietvaros notika LTRK Kurzemes reģionālā padomes sēde, kur tika runāts par tiesu izpildītāju darbu un līdzekļu piedziņu, neiesaistot darba devējus, kā arī citiem jautājumiem, kas aktuāli uzņēmējiem. Savukārt pēc tam notika ekskursija LSEZ, lai labāk izprastu teritorijas nozīmi un atbalstu biznesa veicināšanai. 

Pēcpusdienā uzņēmēji piedalījās LTRK Kurzemes Biznesa kluba rīkotajā pasākumā, kur tika runāts par biznesa vidi Liepājā. Ar prezentāciju par Liepājas uzņēmējdarbības vidi uzstājās Liepājas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis, savukārt paneļdiskusijā par pilsētas priekšrocībām, attīstību un tendencēm piedalījās Liepājas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis,  LSEZ pārvaldnieka vietnieks Uldis Hmieļevskis, LTRK Kurzemes padomes loceklis Andris Karlsons, “Zaļo un viedo tehnoloģiju klastera” valdes loceklis Salvis Roga, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras  Liepājas Biznesa inkubatora vadītājs Gints Reķēns. 

“Izglītībai ir jābūt visa pamatā, tostarp arī ilgtspējīgas un uz attīstību orientētas uzņēmējdarbības pamatā, tāpēc būtiski celt tās kvalitāti, ko iespējams īstenot Liepājā. Mūsu pilsētā ir pārstāvēts plašs skaits ar uzņēmējdarbības nozarēm un darbības virzieniem, ko iespējams izmantot kā platformu jauniešu praktisko zināšanu un pieredzes paplašināšanai. Izveidojot modeli, kur izglītības iestādes un uzņēmēji savstarpēji sadarbotos, tiktu veicināta gan nodarbinātība, gan ar profesionālā izaugsme, kas Liepājai ir ļoti nozīmīgs jautājums,” saka J.Vilnītis.   

Pasākuma laikā uzņēmējiem bija iespēja uzzināt arī par uzņēmuma AS “Sakret Holding” pieredzi, veidojot iekšējo un ārējo komunikāciju, kā arī ar uzņēmēju pieredzes stāstiem dalījās  "Māras Lācis" īpašnieks Madars Markus - Narvils, "Boats SB" valdes priekšsēdētājs Ingus Šplīts, "Gitana TN" pārstāve Liene Zvagule, "SENSE MEDIA" vadītājs Egīls Šusts.

LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākumi tiek regulāri rīkoti ar mērķi diskutēt par uzņēmējdarbības aktualitātēm un iespējām reģionā, veicināt biznesa kontaktu veidošanos starp uzņēmējiem, kā arī informēt par atbalsta pieejamību veiksmīgai uzņēmējdarbības attīstībai.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2500 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2017.gadā pārsniedza 14,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU