DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
06. jūnijā, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Narkotiku ierobežošanas politikas izstrādi nodos Veselības ministrijas pārziņā

Ceturtdien, 6. jūnijā, Ministru kabinetā Ministru prezidentu zālē notika Narkotiku kontroles un narkomānijas ierobežošanas koordinācijas padomes sēde, kurā Ministru prezidenta Krišjāna Kariņa vadībā tika apspriests projekts “Narkotiku lietošanas un izplatības ierobežošanas plāns 2019.–2020. gadam”.

Sēdē nolēma atbalstīt Narkotiku lietošanas un izplatības ierobežošanas plānā iekļauto priekšlikumu par turpmāko atbildības par  narkotiku lietošanas un izplatības ierobežošanas politikas izstrādi un koordināciju nodošanu no Iekšlietu ministrijas Veselības ministrijas pārziņā ne vēlāk, kā no 2021. gada 1.janvāra. Tāpat tika arī nolemts, ka līdz ar minēto atbildības nodošanu, tiek veikti grozījumi Narkotiku kontroles un narkomānijas ierobežošanas koordinācijas padomes nolikumā, nosakot, ka padomes priekšsēdētājs ir Veselības ministrs un padomes sekretariāta funkciju izpildi nodrošina Veselības ministrija.

Kā otrais jautājums sēdē tika skatīts priekšlikums par narkotisko un psihotropo vielu un to prekursoru sūtījumu ierobežošanu, kas nelielos apmēros ar pasta starpniecību nonāk Latvijā.  Klātesošie nolēma, ka Tieslietu ministrija sadarbībā ar Satiksmes ministriju, Iekšlietu ministriju, Valsts policiju, Nodokļu un muitas policiju, kā arī citām iesaistītajām institūcijām izstrādā un  iesniedz Ministru kabinetam risinājumu līdz šā gada 31. oktobrim.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU