DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
09. novembrī, 2018
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Vide

No “Aklā purva” takas nozagta tūrisma infrastruktūra – koka laipas fragments

Dabas aizsardzības pārvaldes (turpmāk – Pārvalde) darbinieki, apsekojot  dabas liegumā “Aklais purvs” izveidoto dabas taku, šonedēļ konstatēja, ka no tās nozagta koka laipa apmēram 10 metru garumā.

Pārvaldes Latgales reģionālās administrācijas darbinieki par notikušo informēja Valsts policiju.

"Diemžēl laiku pa laikam nākas saskarties ar gadījumiem, kad ir bojātas informatīvās zīmes un citi dabas tūrisma  infrastruktūras objekti, bet dabas liegumā "Aklais purvs" šī ir pirmā reize.  Infrastruktūras izveidošanai un uzturēšanai patērēts daudz laika, līdzekļu un enerģijas, diemžēl atrodas cilvēki, kas posta īpaši aizsargājamās dabas teritorijās izvietoto infrastruktūru. Ļaundaru rīcības motīvi, nodarot postu rūpīgi veidotai un sabiedrībai paredzētai infrastruktūrai, nav izprotami,” ar nožēlu atzīst Pārvaldes Latgales RA direktore Anda Zeize.

Aklā purva dabas taka atrodas Jaunjelgavas novada Daudzeses pagastā un taka 1,9km garumā izveidota Kohēzijas fonda finansētajā projektā “Antropogēno slodzi samazinošās un informatīvās infrastruktūras izveide Natura 2000 teritorijās”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU