DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
20. martā, 2015
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Jūras spēki veic divu cilvēku meklēšanu Jūrmalciemā

Publicēts pirms 9 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>
Šodien, 20.martā, plkst. 06:57 Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Rīga) saņēma informāciju, ka Jūrmalciemā pludmalē divi vīrieši ar alumīnija laivu devušies zvejot un laiva 700 metrus no krasta ir apgāzusies un pazudusi no redzesloka.

MRCC Rīga nekavējoties uz notikuma vietu nosūtīja glābšanas kuģi KA-14 "Astra", kura apkalpe, ievērojot dreifēšanas trajektoriju, veica meklēšanas rajona pārbaudi. Pēc vairākkārtējas meklēšanas rajona un piekrastes pārmeklēšanas vīrieši netika atrasti un 12:15 meklēšanas operācija tika pārtraukta.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta glābēji krastā ir atraduši izskalotus airus un zābaku.

Krasta apsardzes dienests atkārtoti atgādina, ka visiem cilvēkiem, kas atrodas uz ūdens ir jābūt individuāliem glābšanas līdzekļiem. 

Lai atvieglotu ziņošanu Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centram par nelaimes gadījumiem jūrā, kopš 2015.gada 1.janvāra ir ieviests bezmaksas ārkārtas tālrunis 115, uz kuru var piezvanīt no visiem sakaru operatoriem. Krasta apsardzes dienests atgādina, ka savlaicīga ziņošana un personīgo glābšanas līdzekļu izmantošana palielina meklēšanas un glābšanas operācijas sekmīga iznākuma iespējamību.          

      

Līva Veita    
Jūras spēku flotiles    
Krasta apsardzes dienesta    
sabiedrisko attiecību speciāliste    

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI