Lasīšanai: 1 minūte

Par jaunā Būvniecības likuma gaitu

J
jautā:
20. janvārī, 2012
Kristīna

Labdien,lūdzu info cik tālu un kādā juridiskajā stadijā ir jaunais būvniecības likums? Vai var lūgt info par jaunā būvniecības likuma pēdējo redakciju?

A
atbild:
23. janvārī, 2012
Rūta Bierande
LV portāls

Ministru kabinets 2011.gada 15.novembra sēdē nolēma daudzus likumprojektus iesniegt izskatīšanai Saeimā (sēdes protokollēmums "Par likumprojektiem, kuru izskatīšana būtu turpināma 11.Saeimā", prot. Nr.67 34.§ 2.punkts). Tostarp arī jaunā Būvniecības likuma projektu.

Likumprojekta pēdējo redakciju varat apskatīt un projekta virzībai Saeimā sekot Saeimas mājaslapā.

Piebildīšu, ka LV portāla mājaslapā nozarē „Ekonomika” ir sadaļa „Tiesību aktu projekti”. Izvēlnē „Likumi” ir ieraksts „Likumprojekts "Būvniecības likums" iesniegts 11. Saeimā 22.11.2011.”. Arī uzklikšķinot uz šī ieraksta, nokļūsit un atradīsit sevis interesējošo informāciju Saeimas mājalapā.