Lasīšanai: 1 minūte

Senāta lēmuma saņemšanai jāraksta iesniegums

J
jautā:
12. janvārī, 2012
Kristīna

Vai varu lūgt nosūtīt uz e-pastu blumberga@parks.lv pilnu Augstākās tiesas Senāta lēmumu SPC-57/2009, pieņemtu 2009.gada 22.aprīlī.

A
atbild:
13. janvārī, 2012
Augstākā tiesa
Baiba Kataja, preses sekretāre

Jūsu lūgumu izpildīt nav iespējams. Ja interesents grib iepazīties ar Senāta nolēmumu (konkrēti ar nolēmumu lietā SPC-57/2009), tad jāraksta iesniegums Augstākās tiesas Senāta kancelejai, tajā norādot, kāds nolēmums ir nepieciešams un kādam nolūkam.

Ar Augstākās tiesas informācijas izsniegšanas kārtību varat iepazīties Augstākās tiesas mājaslapas sadaļā Informācijas izsniegšanas kārtība.