Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Soda punkti par CSN pārkāpumu

J
jautā:
17. decembrī, 2011
Edgars Krupins

Kur var noskaidrot par CSN pārkāpumu naudas un soda punktu piemērošanas apmēriem?

A
atbild:
20. decembrī, 2011
Rūta Bierande
LV portāls

No jautājuma nav īsti skaidrs, kādu informāciju vēlaties uzzināt. Tādēļ atbildei ir divas daļas.

1. Ja vēlaties uzzināt vispārīgu informāciju par to, kā piemēro uzskaites punktu sistēmu kā tādu, tostarp par CSN, ielūkojieties Ministru kabineta noteikumos Nr.551 „Pārkāpumu uzskaites punktu sistēmas piemērošanas noteikumi”.

2. Ja vēlaties uzzināt detalizētu informāciju par savu transporta līdzekli un sevi kā autovadītāju no CSDD transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistra, ielūkojieties CSDD mājaslapas sadaļā „Papildinformācija”.

Papildu informācijai LV portāla skaidrojums: