Lasīšanai: 1 minūte

Politiski represētās personas mantinieki

J
jautā:
06. septembrī, 2011
Mara Celle

Vai politiski represēto personu pēcnācējiem pienākas atlaide par nekustamo īpašumu (specifiski par zemi), kas mantota no represētā (šai gadījumā no tēva), kurš šo zemes gabalu pircis pirms 1940. gada 17. jūnija?

A
atbild:
07. septembrī, 2011
Rūta Bierande
LV portāls

Atvieglojumi nekustamā īpašuma maksājumos pienākas tikai personām, kas pašas ir ieguvušas politiski represētās personas statusu.

Mantiniekiem un pēcnācējiem šādu atlaižu nav, neatkarīgi no laika, kurā īpašums iegādāts.