Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pirmsskola

Informācija par uzņemšanu bērnudārzā Rīgā

J
jautā:
06. maijā, 2015
Vineta

Labdien, vai ir iespējams (un ja ir iespējams, kurā vietā to var apskatīt) uzzināt, vai bērns ir ticis Rīgas bērnudārzā? Uzzināt, pirms sagaidu uzaicinājumu no kāda bērnudārza.

A
atbild:
12. maijā, 2015
Rīgas dome
Indra Vilde, Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Jā, vecāki var redzēt, vai bērns tiks uzņemts bērnudārzā, jau pirms tiek saņemta uzaicinājuma vēstule vai telefona zvans no iestādes. To iespējams redzēt elektroniskajā reģistrēšanās sistēmā www.eriga.lv sadaļā „Reģistrācija pirmsskolai”, kur parādās statuss „uzaicināts”.

Tie, kuriem nav pieejams internets, var telefoniski vai klātienē sazināties ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, lai noskaidrotu šo jautājumu.