Lasīšanai: 1 minūte

Vēl būs iespēja iestāties RSU Māszinību fakultātē

J
jautā:
04. septembrī, 2011
Ilze Kirilova

Vai šogad vēl būs iespēja iestāties RSU Māszinību fakultātē ar ESF finansējumu - bakalaura programmā pēc 1.līmeņa augstākās prof.izglītības iegūšanas?

A
atbild:
05. septembrī, 2011
Rīgas Stradiņa universitāte
Kristaps Circenis, Māszinību fakultātes prodekāns

Iespēja būs, plānojam dokumentu pieņemšanu no šī gada 12. septembra. Programmā varēs stāties pēc pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas absolvēšanas uz vienu gadu – māsas, ārsta palīgi un vecmātes.
Informācija RSU mājaslapā parādīsies šīs nedēļas laikā.