Lasīšanai: 1 minūte

Kur liekami veikalā norakstītie pārtikas produkti

J
jautā:
30. jūlijā, 2011
ina krūmiņa

Pie veikala atrodas publiskie konteineri, vai tajos drīkst mest norakstīto preci no veikala?

A
atbild:
09. augustā, 2011
Rūta Bierande
LV portāls

Atbilde vienā vārdā uz jautājumu ir – nē, norakstītos pārtikas produktus nedrīkst izmest sadzīves atkritumu konteineros. Kāpēc? Par to lasiet LV portāla sagatavotajā publikācijā: Ja veikals noraksta pārtiku.

Papildus informāciju meklējiet šajos normatīvajos aktos un LV portāla sagatavotajās publikācijās:
Izplatīšanai nederīgas pārtikas turpmākās izmantošanas vai iznīcināšanas kārtība;

Protam galdu uzklāt. Vai protam novākt?

Derīguma termiņš nav kaprīze. Tas jāievēro.