Lasīšanai: 1 minūte

Privātmājas būvniecībai nauda jāgādā pašam

J
jautā:
16. aprīlī, 2014
Ieva

Labdien! Vēlos uzzināt, vai ir iespēja piesaistīt Eiropas naudu privātmājas celtniecībai? Paldies!

A
atbild:
25. aprīlī, 2014
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Tas gan nebūs iespējams. Īsu brīdi ES nauda bija pieejama privātmāju siltināšanai, kā arī videi draudzīgu apkures sistēmu ierīkošanai. Pašlaik iepriekšējais ES fondu naudas programmēšanas periods (2007.-2013.) ir beidzies, taču arī nākamajā šādas atbalsta programmas nav paredzētas.