Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Veselība

Valsts apmaksātu vēnu lāzeroperāciju veic atbilstoši noteiktām medicīniskām indikācijām

J
jautā:
12. augustā, 2024
Raimonds

Labdien! Vai tiek veiktas valsts apmaksātas vēnu lāzeroperācijas? Un kurās slimnīcās šādu operāciju veic?

A
atbild:
10. septembrī, 2024

No valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksātas vēnu lāzeroperācijas atbilstoši noteiktām medicīniskām indikācijām. Katra pacienta individuālo gadījumu izvērtē ārsts, piemēram, ķirurgs, kas var sniegt papildu informāciju par nozīmēto operāciju.

Vienlaikus jāuzsver, ka no valsts budžeta līdzekļiem netiek apmaksāti kosmetoloģiskie pakalpojumi un estētiski ķirurģiskas operācijas.

Vēnu lāzeroperācijas veic, piemēram, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā, Rēzeknes slimnīcā.