Lasīšanai: 1 minūte

Vai uztura ņēmējs var saņemt Rīgas pašvaldības līdzfinansēto aprūpi mājās

J
jautā:
19. jūnijā, 2024
Zinta

Labdien! Vai, noslēdzot uztura līgumu, uztura ņēmējs var saņemt Rīgas pašvaldības pakalpojumu Aprūpe mājās ar daļēju līdzmaksājumu?

A
atbild:
27. jūnijā, 2024
Rīgas dome
Antra Gabre, Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinatore

Uztura ņēmējs var saņemt pašvaldības pakalpojumu “Aprūpe mājās”.

Rīgas pašvaldība pilnībā apmaksā sociālās aprūpes pakalpojumu dzīvesvietā, ja uztura ņēmēja ienākumi nepārsniedz 700 eiro mēnesī.

Rīgas pašvaldība daļēji apmaksā sociālās aprūpes pakalpojumu dzīvesvietā, ja uztura ņēmēja ienākumi pārsniedz 700 eiro mēnesī.