TĒMA: Veselība

Ja neapmierina saņemtā veselības aprūpes pakalpojuma kvalitāte

J
jautā:
19. aprīlī, 2024
Gunta

Labdien! Pirms 5 mēnešiem mainīju plombu priekšējam zobam, bet mājās konstatēju, ka ne tikai nomainīta plomba, bet arī izvīlēta liela šķirba starp priekšzobiem. Tas ir, ja iepriekš es tos knapi varēju iztīrīt ar zobu diegu, tad tagad atstatums starp zobiem ir teju 2 mm un zobu diegs nepieskaroties zobiem iziet caur šķirbu. Turklāt viena zoba virsma ir asa, kas rada diskomfortu, kā arī visu šo laiku ir tirpstoša sajūta priekšzobos. Plombu mainīja zoba sānā, kas neatrodas pa vidu starp abiem izvīlētajiem zobiem. Esmu izmisumā un nezinu, ko tālāk darīt.

A
atbild:
21. maijā, 2024
Santa Galiņa
LV portāls

Jums jāvēršas ārstniecības iestādē, kas sniedza šo pakalpojumu. Tur jums vislabāk spēs izskaidrot veikto procedūru, kā arī novērtēs, vai ir nepieciešamas korekcijas.

Ja klīnika neiesaistās problēmas risināšanā, iespējams vērsties ar iesniegumu Veselības inspekcijā (VI). Iesniegumu var iesniegt elektroniski, izmantojot valsts pārvaldes pakalpojumu portālu latvija.lv. Plašāk par iesnieguma iesniegšanu lasiet VI tīmekļvietnē