TĒMA: Reģistri

Vai azartspēļu organizētājiem ir tiesības sūtīt reklāmas personai, kura iekļauta Pašatteikušos personu reģistrā

J
jautā:
20. martā, 2024
Kārlis

Labdien! Ja esmu iekļauts Pašatteikušos personu reģistrā, vai kazino vietnes Latvijā drīkst man sūtīt personīgus piedāvājumus? Kā man rīkoties, ja tā pašreiz notiek?

A
atbild:
25. martā, 2024

Ja persona ir pieteikusies Pašatteikušos personu reģistrā, tai tiek noteikts liegums Latvijas Republikā spēlēt azartspēles, proti, tiek liegta pieeja interaktīvajām azartspēlēm, spēļu zālēm vai kazino. Vienlaikus Pašatteikušos personu reģistrs nevar apturēt azartspēļu organizētāju reklāmas piedāvājumu nosūtīšanu reģistrā iekļautajām personām.

Gadījumā, ja persona saņem reklāmas piedāvājumus, kas saistīti ar aicinājumiem spēlēt azartspēles, iesaku atteikties no šāda veida paziņojumiem e-pastā vai sazināties ar konkrēto azartspēļu organizētāju(-iem), atsakot konkrēto ziņu saņemšanu.

Ja persona ir veikusi pieprasījumu par atteikšanos no reklāmu piedāvājumu saņemšanas, tai ir iespēja informēt arī mūsu speciālistus, kuri var veikt pēcpārbaudes, vai persona patiešām ir izslēgta no attiecīgās datubāzes.

Jāņem vērā, ka azartspēļu organizētājiem nav piekļuves Pašatteikušos personu reģistra datubāzei, līdz ar to organizētājiem nav piekļuves informācijai par personām, kuras sevi iekļāvušas reģistrā, līdz brīdim, kad konkrētā persona necenšas ienākt azartspēļu sistēmā.