Lasīšanai: 1 minūte

Akciju rīkošanas noteikumi uzņēmumam

J
jautā:
02. jūlijā, 2012
Ketija Grūbe

Labdien. Es interesējos, vai ieviešot uzņēmumā kuponu sistēmu, ir jāievēro noteikti LR likumi? Akcijas norise plānota šāda: par katriem iztērētiem 250 ls klients saņem kuponu 10 ls vērtībā, kuru drīkst iztērēt, iegādājoties jebkuru preci mūsu uzņēmumā. Vai rīkojot šādu akciju, ir jāievēro kādi likumi un kā būtu jāveido akcijas noteikumi? Vai arī akcijas noteikumus izdomā pats uzņēmums?

A
atbild:
12. jūlijā, 2012
Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija
Jānis Ungurs, Juridiskā departamenta direktors

Ja akcija norisinās tieši tā, kā ir aprakstīts, tad tā varētu notikt bez kādas saskaņošanas.

Lai patiešām izprastu akcijas saturu, Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā ir jāiesniedz pilns akcijas apraksts / noteikumi – kad sākas, cik ilgi noris, kur, kas jādara dalībniekiem, kas ir organizators. To var izdarīt personīgi  Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā Dzirnavu ielā 57, 3.stāvā, Rīgā, vai atsūtot informāciju elektroniski uz e-pastu pasts@iaui.gov.lv.