Lasīšanai: 1 minūte

Pieņemt informāciju zināšanai

J
jautā:
13. oktobrī, 2013
Ilze Kalnina

Izgāju maksātnespējas procesu Lielbritānijā, jo Latvijā biju galvotājs dzīvokļa kredītam. Maksātnespējas process noslēdzās jau 2012.gada decembrī, taču vēl pirms pāris dienām saņēmu vēstuli no Rīgas Apgabaltiesas - paziņojumu par to, ka dzīvoklis, kuram biju galvotājs, tiek nostiprināts uz jaunā īpašnieka (kurš nopirka šo dzīvokli izsolē) vārda. Tā kā bankrots jau bija noslēdzies gandrīz pirms gada, es gribēju uzzināt, kas man šajā situācijā ir jādara?

A
atbild:
14. oktobrī, 2013
Solvita Cīrule
juriste

Jums nav jādara nekas. Jāpieņem šī informācija zināšanai. Dzīvoklis, kas tika pārdots, nepiederēja Jums, bet parādniekam, kam sniedzāt galvojumu. Tiesas lēmums par tāda izsoles akta apstiprināšanu, kurā pārdots citai personai piederošs īpašums, Jūsu intereses neskar.