Lasīšanai: 1 minūte

Kā zemi padarīt izmantojamu lauksaimniecībā

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
17. martā, 2023
Krišjānis

Labdien! Pērku nekustamo īpašumu, kurā uzrāda 0,9 ha krūmāju, bet īpašnieks tos ir izcirtis. Kā šo īpašuma daļu varētu padarīt par lauksaimniecībā izmantojamu zemi?

A
atbild:
21. martā, 2023
Zemkopības ministrijas
Meža departaments

Jautājuma autora sniegtā informācija ir nepietiekama, lai to izvērtētu un sniegtu korektu atbildi. Līdz ar to jautājuma autoram, lai izvairītos no iespējamiem riskiem, būtu nepieciešams konsultēties pašvaldībā, kurā atrodas konkrētais nekustamais īpašums, kā arī vērsties Valsts zemes dienestā.