TĒMA: Satiksme

Kā var uzzināt informāciju par PNS kontu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
14. martā, 2023
Andris

Sveiki! Vai ir iespējams pārbaudīt PNS konta atlikumu telefoniski vai caur e-pastu?

A
atbild:
16. martā, 2023

Ja PNS konts ir “Latvijas Pastā”, klientam ir tiesības bez maksas un uz iesniegumā norādīto e-pasta adresi viena kalendārā mēneša ietvaros saņemt vienu e-pasta vēstuli ar konta izrakstu par visām darbībām kontā iepriekšējā kalendārajā mēnesī.

Klientam ir arī iespēja saņemt regulāro konta izrakstu uz klienta norādīto e-pasta adresi (par klienta norādīto periodu). Pakalpojuma maksa ir 15 centi. Pieteikuma veidlapu iespējams aizpildīt jebkurā pasta nodaļā.

“Latvijas Pasta” informācijā norādīts, ka maksājumu konta īpašniekiem ir iespēja uzzināt informāciju par ienākošajiem un izejošajiem darījumiem kontā, saņemot īsziņu savā mobilajā tālrunī. Pieteikties pakalpojumam var bez maksas jebkurā pasta nodaļā, aizpildot pieteikumu.

  • Pirmās divas īsziņas mēneša ietvaros klientam tiek nosūtītas bez maksas.
  • Sākot ar trešo īsziņu, tiek ieturēts tarifs 0,09 eiro (ieskaitot PVN) par katru īsziņu, un tas tiek ieturēts automātiski no konta pakalpojuma izpildes brīdī.

SMS pakalpojuma veidlapa un noteikumi ir pieejami šeit. Detalizētāku informāciju varat jautāt pasta nodaļas darbiniekiem vai zvanot uz informatīvo tālruni: 27008001, 67008001.