Lasīšanai: 1 minūte

Parāda piedziņas lietā ir svarīga visa informācija

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
01. februārī, 2023
Ivars

Vai tiesu izpildītājs var šodien vērsties ar piedziņu par 18 gadus vecu lietu pret māti par tolaik 14 gadus vecā bērna sastrādāto (bija tiesa, un tika vērsta piedziņa), ja līdz šim māte nebija informēta par šādu piedziņu? Dēlam tagad jau ir 32 gadi. Kāpēc piedziņa netiek vērsta pret vainīgo?

A
atbild:
21. martā, 2023

Jums ir jāsazinās ar zvērinātu tiesu izpildītāju, kura lietvedībā atrodas attiecīgā izpildu lieta. Diemžēl no sniegtās informācijas nav iespējams izsecināt, kāds ir parāda piedziņas veids, kad ir uzsākta izpildu lietvedība, kas izpildu rakstā ir norādīti kā parādnieki, un citas būtiskas nianses. Tādējādi, nezinot visus izpildu lietas apstākļus, nav iespējams sniegt korektu atbildi.