Lasīšanai: 1 minūte

Par ieceļošanas ierobežojumiem Krievijas pilsoņiem

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
18. septembrī, 2022
Tatjana

Labdien! Vēlos noskaidrot par Krievijas Federācijas pilsoņu ieceļošanu Latvijas Republikā, ja viņiem Latvijas Republikas teritorijā pieder nekustamais īpašums (konkrētajā gadījumā tā ir dzīvojamā māja). MK rīkojumā Nr. 599 par to nekas nav teikts.

A
atbild:
14. oktobrī, 2022

Ja Krievijas Federācijas pilsonis neatbilst kādai no Ministru kabineta rīkojumā Nr. 599 “Par Krievijas Federācijas pilsoņu ieceļošanu Latvijas Republikā” noteiktajām Krievijas pilsoņu kategorijām, kurām ieceļošana Latvijā ir atļauta, tad ieceļošana Latvijas Republikā tiks atteikta, to pamatojot ar apdraudējumu Latvijas Republikas iekšējai drošībai.

Ministru kabineta rīkojums Nr. 599 “Par Krievijas Federācijas pilsoņu ieceļošanu Latvijas Republikā” neparedz ieceļošanu tikai saistībā ar nekustamā īpašuma piederību Latvijā.

Vairāk par ieceļošanas ierobežojumiem Krievijas pilsoņiem varat uzzināt LV portāla skaidrojumā, kas pieejams šeit.