Lasīšanai: 1 minūte

Autotransporta kravnesība

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
06. jūnijā, 2022
Māra

Kāda autotransporta kravnesība ir paredzēta Edvarda Treimaņa- Zvārguļa ielā Cēsīs, un kādai ceļu kategorijai ir pieskaitāma konkrētā iela? Dome apgalvo, ka nezina, arī citur nevaru atrast atbildi. Paldies!

A
atbild:
08. jūnijā, 2022
Cēsu novada pašvaldība
Aleksandrs Abramovs, Komunikācijas un klientu servisa pārvaldes vadītāja vietnieks komunikācijas jautājumos

Pēc teritorijas plānojuma Edvarda Treimaņa-Zvārguļa iela (no Valmieras ielas līdz Eduarda Veidenbauma ielai) ir DIV kategorijas iela, kas pilda savienojošās piekļūšanas funkcijas. Autotransporta masas ierobežojums šajā ielā nav noteikts.