Lasīšanai: 1 minūte

Ar sūdzībām par pedagogu kvalifikāciju jāvēršas izglītības iestādē vai IKVD

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
05. maijā, 2022
Anna

Labdien! Ja ir informācija, ka privātā bērnudārzā strādā pirmsskolas skolotāji, kuri nav pabeiguši universitāti un bija atskaitīti, kam rakstīt par to, lai atnāk un pārbauda? Paldies.

A
atbild:
24. maijā, 2022

Jums ar šo informāciju jāvēršas pie bērnudārza vadības vai ar iesniegumu (sūdzību) Izglītības kvalitātes valsts dienestā (IKVD). To var izdarīt klātienē IKVD telpās Smilšu ielā 7, Rīgā, kā arī elektroniski IKVD tīmekļvientē. Procesa apraksts pieejams šeit.