Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Ģimene

Lai dzīvotu Latvijā ar laulāto, kas ir trešās valsts pilsonis

J
jautā:
05. martā, 2022
Jelena

Labdien. Vēlos uzzināt, es esmu Latvijas pilsone, un mans vīrs ir Tunisijas pilsonis, mēs vēlamies dzīvot Latvijā. Vīrs saņēma no Latvijas ielūgumu par noformēšanu vīzai, vīza uz trim mēnešiem, kad viņš atbrauks uz Latviju, vai mēs varam pagarināt vīzu un pieteikties uz ilgu uzturēšanos Latvijā?

A
atbild:
12. martā, 2022

Saskaņā ar Imigrācijas likumā noteikto, jums ir tiesības pieprasīt vīram uzturēšanas atļauju, iesniegums un nepieciešamo dokumentu saraksts ir pieejams šeit.

Ar iesniegumu jums ir jāvēršas Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē.